fbpx
busto paskolu konsultantai paslaugos

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

KONSULTAVIMAS

Konsultuojame ir įvertiname Jūsų galimybes gauti būsto paskolą.

Atminkite, paskolą galite gauti ir jei dirbate užsienyje!

Kodėl rinktis mus?

Norite turėti nuosavus namus, bet neturite pakankamai lėšų jų įsigijimui? Svarstote kurie paskolų brokeriai galėtų suteikti išsamią konsultaciją, padėsiančią užtikrinti, kad būsto paskola jums būtų suteikta geriausiomis sąlygomis? Galime Jums padėti įvairiais klausimais, kurie susiję su finansavimu įsigyjant nekilnojamą turtą. Suprantame, kad skirtingų bankų paskolos pasižymi vis kitomis sąlygomis, todėl klientams galime suteikti visą reikalingą informaciją ir net padėti su dokumentų paruošimu. Padėsime Jums rasti geriausią sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius, galimybes ir lūkesčius!

Esame ilgametę patirtį sukaupę paskolų brokeriai, kurie dirba tiek su Lietuvoje veikiančiais komerciniais bankais, tiek ir kredito unijomis. Žinome visas subtilybes ir niuansus, susijusius su paskolos teikėjo pasirinkimu, skolinimosi sąlygomis bei kliento galimybėmis skolintis. Konsultacijos metu klientui padedame pasirinkti tinkamą paskolos tipą, terminą, palūkanų normą. Taip pat padedame įvertinti mėnesinę įmoką siekiant užtikrinti, kad būsto paskola būtų kuo lengviau gražinama per nustatytą terminą. Mes taip pat žinome kaip klientai gali sutaupyti pinigų, pasitelkiant paskolos refinansavimą, konsolidavimą arba ankstyvą grąžinimą, o tai ypač naudinga tai atvejais, kai finansinė situacija pasikeičia.

Mes ne tik teikiame konsultacijas, bet ir suteikiame galimybę įvertinti preliminarius pasiūlymus, kuriuos pateikia mūsų paskolos skaičiuoklė. Jos dėka galėsite matyti kiek daugmaž kainuoją bankų paskolos. Skaičiuoklėje tiesiog turėsite įvesti norimą paskolos sumą, terminą ir savo kontaktinę informaciją.

Užtikriname, kad ne tik suteiksime profesionalias konsultacijas, bet ir palaikysime ryšį su jumis bei pasirinktu banku ar kredito unija tol, kol gausite būsto paskolą. Visada esame lengvai pasiekiami, tad jeigu Jums kils kokių nors klausimų ar problemų, susijusių su jūsų paskola, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais. Mes visada pasirengę Jums padėti ir pasiūlyti geriausią sprendimą!

Esame paskolų brokeriai, kurie gali pasirūpinti ne tik geriausio pasiūlymo paieška ar dokumentų ruošimu, bet ir atstovauti Jūsų interesus visą paskolos laikotarpį!

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paslaugų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.