fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola su NT įkeitimu

Būsto paskola su NT įkeitimu yra patogi tais atvejais, jei jūs planuojate pirkti, statyti ar remontuoti būstą, investuoti į nekilnojamą turtą ar finansuoti kitus savo poreikius. Tokios kredito unijų bei bankų paskolos taip pat suteikia galimybę pasirinkti lankstų grąžinimo grafiką, kuris atitiktų jūsų pajamas ir išlaidas. Klientams suteikiama galimybė mokėti vienodas arba mažėjančias mėnesines įmokas, taip pat galite pasinaudoti paskolos atidėjimo arba dalinio grąžinimo galimybėmis.

Sąlygos:

Priklausomai nuo to, ar būsto paskolą siekiate gauti įkeičiant jau jūsų turimą NT ar įkeičiant perkamą, palūkanų norma gali skirtis. Ją sudaro kiekvienam klientui individualiai nustatoma marža + EURIBOR. EURIBOR yra bendras Europos bankų tarpusavio skolinimosi palūkanų dydis, kuris keičiasi kas tris mėnesius pagal rinkos sąlygas. Tai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių mėnesinės įmokos dydį. Jei šis rodiklis kyla, jūsų įmoka didės, o jei EURIBOR KRIS, jūsų įmoka mažės. Mes, kaip paskolų brokeriai, klientams taip pat galime patarti kada pasirinkti EURIBOR fiksavimą tam tikram paskolos laikotarpiui ar kada leisti jam keistis.

Be to, galimas būsto paskolos dydis nustatomas atsižvelgiant į įkeičiamą nekilnojamą turtą. Įprastai jis siekia 85 proc. nekilnojamo turto vertės. Nekilnojamo turto vertę nustato licencijuotas nekilnojamo turto vertintojas, kurį paskiriame mes, bankas, unija arba jūs pasirinksite iš mūsų rekomenduojamų sąrašo. Kaip bebūtų, ši galimybė priklauso nuo to, iš kurio kreditoriaus bus imama būsto paskola. Vertintojas atlieka nekilnojamo turto apžiūrą ir parengia vertinimo ataskaitą, kurioje nurodo nekilnojamo turto rinkos kainą ir būklę. Vertinimo ataskaita yra vienas iš dokumentų, kuris būtinas kiekvienam klientui, kuriam reikalinga būsto paskola su NT įkeitimu. Vertinimo kaina priklauso nuo nekilnojamo turto tipo, dydžio ir vietos.

Norite pasitarti?

Geriausią būsto paskolos pasiūlymą pateikiame kruopščiai įvertinę kliento situaciją ir atsižvelgę į mūsų partnerių pateikiamas sąlygas. Jos gali skirtis priklausomai nuo jūsų kredito istorijos, pajamų, išlaidų. Taip pat ir nuo įkeičiamo nekilnojamo turto tipo ir vertės, paskolos sumos ir termino, palūkanų normos bei kitų veiksnių. Mes, paskolų brokeriai, palyginame ir analizuojame skirtingus variantus ir pasirenkame tą, kuris yra palankiausias jums. Taip pat padėsime jums suformuoti paskolos paraišką ir surinkti reikalingus dokumentus. Be to, suderinsime skolinimosi sutarties sąlygas su pasirinktu banku ar kredito įstaiga.