fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola namo pirkimui

Paskola namo pirkimui gali būti imama individualiai, kartu su sutuoktiniu arba bendraskoliu. Tai yra būsto paskola, kurią galima gauti tiek su valstybės rėmimu, tiek ir be jo. Toks finansavimas skirtas asmenims, kurie nori įsigyti savo svajonių namus arba investuoti į nekilnojamąjį turtą. Siūlome palankias būsto paskolos sąlygas, kurios gali būti pritaikytos atsižvelgiant į jūsų skolinimosi galimybes bei poreikius. Taip pat padedame rasti tinkamą būstą, sudaryti sutartį ir užtikrinti sklandų sandorio eigą.

Sąlygos:

Kiekviena būsto paskola pasižymi skirtingu įmokų mokėjimo grafiku. Kredito grąžinimo terminas priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kitų kriterijų. Tačiau, jis negali viršyti 30 metų. Savo noru galite rinktis terminą, kuris jums yra patogiausias ir optimaliausias. Siūlome galimybę pasirinkti fiksuotą arba kintamą palūkanų normą, kuri atspindės rinkos situaciją ir jūsų lūkesčius. Taip pat suteikiama galimybė kredito grąžinimą atlikti anksčiau nei numatyta sutartyje arba keisti įmokų dydį bei jų mokėjimo dažnumą.

Pažymima, kad bankų paskolos, kaip ir kredito unijų, išduodamos po kreditingumo įvertinimo. Šią procedūrą, kaip paskolų brokeriai, kurie tarpininkauja būsto paskolos gavimo procesui, galime atlikti mes. Tam jūs turėsite pateikti reikalingus duomenis apie jūsų finansinę padėtį, darbo vietą, šeimos narius, turimą turtą ir skolas. Padėsime jums užpildyti visus reikiamus dokumentus ir pateikti juos pasirinktam kredito davėjui. Mes taip pat konsultuosime jus dėl galimų rizikų ir garantijų, kurios gali būti reikalaujamos suteikiant paskolą.

Norite pasitarti?

Pažymime, kad dirbame su įvairiomis finansų bendrovėmis, todėl jeigu jums reikalinga būsto paskola, tuomet į mus galite kreiptis net jeigu dirbate ne Lietuvoje, o kitoje šalyje. Tam reikės pateikti atitinkamus dokumentus, kurie patvirtina jūsų darbo santykius, pajamas ir gyvenamąją vietą. Galime pasiūlyti paskolas, kurios yra pritaikytos jūsų situacijai. Taip pat galime padėti išspręsti klausimus, susijusius su mokesčiais, draudimu ir kitais teisiniais aspektais, kurie gali kilti perkant būstą užsienyje.

Kadangi esame paskolų brokeriai, kiekvienam klientui akcentuojame, kad palūkanų marža gali būti nustatoma individualiai t.y. įvertinus kiekvieno kliento finansinę situaciją ir galimą riziką.