fbpx
Paskolu brokeriai dirbantys su klientu

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

DOKUMENTŲ RUOŠIMAS

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir pateiksime visus būtinus dokumentus bankams / kredito unijoms už Jus.

Kodėl rinktis mus?

Jūsų svajonių namai yra arti, bet jums trūksta vieno dalyko – finansavimo. Galite tiesiogiai kreiptis į banką ir jam nurodyti kokio dydžio būsto paskola Jums yra reikalinga. Tačiau, viskas ties tuo nesibaigs. Tam reikia daugybės dokumentų, kurie patvirtintų jūsų finansinę padėtį ir gebėjimą mokėti įmokas. Mes, kaip paskolų brokeriai, užtikrinsime, kad visi Jūsų dokumentai būtų tvarkingai pateikti. Klientams siūlome visų dokumentų paruošimo ir pateikimo kredito davėjui paslaugas. Tai padės išvengti nereikalingo laiko švaistymo, nes žinome ko reikia tiek bankams, tiek ir kredito unijoms bei kitiems kredito davėjams.

Dauguma žmonių nesupranta, kokios lemtingos gali būti klaidos dokumentų ruošimo procese. Tai gali turėti didelį poveikį, tam, jog būsto paskola nebus suteikta. Vienas iš dažniausių netikslumų – nepakankamai tvarkingi ir nepilnai užpildyti dokumentai. Dažnai klientai į paskolų teikėjus kreipiasi su neišsamiomis ar netinkamai užpildytomis formomis, o tai neretai sustabdo paskolos gavimo procesą. Mes, licencijuoti paskolų brokeriai, padėsime išvengti šių klaidų!

Vertinsime kiekvieną pateiktą Jūsų dokumentą kaip svarbų žingsnį į priekį. Ką mes nuolat pastebime, tai klaidingai užpildytos pajamų deklaracijos arba neaktualios finansinės ataskaitos. Šios klaidos gali sukelti nesusipratimus su banku ar kredito unija ir atidėti būsto paskolos suteikimą. Būtent todėl užtikrintame, kad klientas būtų tinkamai pasiruošęs. Tai reiškia, kad dėsime visas pastangas, kad paruošti dokumentai būtų priimti iš pirmo karto. Būtina suprasti, kad bankų paskolos pareikalaus didžiulio atidumo, tad viskas turės būti pateikta be klaidų.

Taip pat pabrėžiame, kad iš kliento pateiktų dokumentų mūsų įmonėje dirbantys paskolų brokeriai gali įvertinti tikimybę gauti paskolą. Tai ypač naudinga tiems, kurie vis dvejoja dėl savo skolinimosi galimybių. Įvairių bankų paskolos įprastai pasižymi skirtingomis palūkanomis bei kitomis sąlygomis. Tad, iš surinktų dokumentų ir informacijos, kurią pateikia paskolos skaičiuoklė, bus galima iš anksto numatyti kokia yra tikimybė, jog paskolą gausite sėkmingai.

Pasirinkę mus, galite būti garantuoti, kad su Jumis būsime nuo dokumentų paruošimo ir kredito paraiškos pateikimo iki paskolos gavimo pabaigos!

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paslaugų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.