fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola kotedžo pirkimui

Kotedžo pirkimas su būsto paskola yra vienas dažniausių pasirinkimų lietuvių tarpe. Siūlome galimybę palankiai skolintis iš bankų bei kredito unijų įvairaus NT įsigijimui. Tiems, kuriems aktualios bankų paskolos, svarbu žinoti, kad jos suteikiamo laikantis atsakingos skolinimo principų. Tad, būsto paskolos gali būti suteikiamos asmenims, kurie turi nuolatines ir pakankamas pajamas, geba laiku mokėti įmokas, neturi didelių skolų kitose įstaigose ir turi pakankamą pradinį įnašą arba užstatą. Padedame rasti geriausią paskolos variantą, atsižvelgdami į jūsų poreikius, ekonominę padėtį ir finansines galimybes.

Klientams taip pat akcentuojame, kad esame paskolų brokeriai, kurie tarpininkauja, o ne tiesiogiai išduoda paskolas. Tad, dėl būsto paskolos paraiškos patvirtinimo viską lems jūsų finansinė padėtis ir pasirinktos kredito įstaigos reikalavimai. Mes tik padėsime jums suderinti sąlygas, pateikti reikalingus dokumentus ir sekti paskolos procesą.

Sąlygos:

Dirbame su kredito įstaigomis, kurių kiekviena suteikiama būsto paskola išduodamos tik eurais. Taip pat primename, kad esame paskolų brokeriai, kurie suinteresuoti siekti geriausio rezultato ir ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl klientus taip pat konsultuojame dėl galimybių spręsti finansinius sunkumus esant pajamų praradimui ir sumažėjimu. Tai reiškia, kad taip pat tarpininkaujame atliekant refinansavimo bei kitas procedūras. Mes ne tik padėsime jums gauti paskolą, bet ir konsultuosime dėl draudimo, mokesčių optimizavimo, turto vertinimo, refinansavimo ir kitų klausimų, susijusių su būsto pirkimu. Taip pat turime patirties ir ryšių apie kotedžų rinką ir galime patarti kaip išsirinkti tinkamą nekilnojamo turto objektą.

Norite pasitarti?

Jeigu jus domina būsto paskola, bet nežinote ar ją iš tiesų galite gauti, tuomet kreipkitės į mus su preliminaria informacija apie gaunamas pajamas, patiriamas išlaidas, turimą pradinį įnašą arba užstatą ir pageidaujamą paskolos sumą bei terminą. Mes įvertinsime jūsų galimybes ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą. Taip pat galime padėti jums palyginti skirtingų kredito įstaigų pasiūlymus ir pasirinkti palankiausią variantą.

Primename, kad dirbame su ne vienu kredito teikėju, todėl kiekvienas jų gali kelti skirtingus reikalavimus. Viena iš jų – amžius. Kreditoriai gali nustatyti skirtiną minimalią amžiaus ribą. Tad, apie tai būsite informuoti dar prieš kredito paraiškos pateikimą.