fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola sodybos pirkimui

Būsto paskola gali užtikrinti reikiamą finansavimą ne tik senų, bet ir modernesnių sodybų įsigijimui. Sodybos gali būti priskiriamos prie nekilnojamo turto, kurio įsigijimui gali būti reikalaujamas turto įkeitimas arba ne. Jis gali būti nereikalingas tais atvejais, jeigu perkama sodyba yra sena ir jos vertė yra mažesnė nei 50% paskolos sumos. Jeigu jūs turite pakankamai nuosavo kapitalo arba kitų užtikrinimo priemonių, taip pat galite gauti paskolą be įkeičiamo turto. Mūsų paskolų brokeriai pasiūlys lankstų ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą ir jo poreikius.

Dirbame su turto vertintojais, kurie nustatys tinkamą sodybos vertę. Būtent tuomet bus nustatoma maksimali galima būsto paskolos suma ir jos grąžinimo terminas. Siūlome konkurencingas paskolų palūkanas, kurios priklausys nuo jūsų pajamų, kredito istorijos ir kitų veiksnių. Taip pat padedame pasirinkti optimalų paskolos grąžinimo grafiką, kuris atitiktų kliento finansinę situaciją ir ateities planus. Klientus informuojame apie visus su būsto paskolos gavimu susijusius mokesčius ir išlaidas.

Sąlygos:

Visos unijų ir bankų paskolos suteikiamos eurais, tačiau yra galimybė gauti paskolą ir dirbantiems užsienyje. Tokiu atveju, turite pateikti patvirtinimą apie jūsų užsienyje gaunamas pajamas ir mokesčių mokėjimo įrodymus. Kiekvienas kredito davėjas, su kuriuo dirbame, gali nustatyti papildomus reikalavimus, tačiau apie juos klientus taip pat informuojame iš anksto.

Mūsų paskolų brokeriai ir mūsų partneriai padės tinkamai suformuoti paskolos paraišką ir įvertinti kiekvieną gautą pasiūlymą. Jums reikės tik pateikti reikiamus dokumentus, tokius kaip asmens tapatybės kortelė, darbo sutartis, pajamų pažymėjimas, banko sąskaitos išrašas ir kt. Patikrinsime jūsų kreditingumą ir pateiksime geriausius variantus, kuriuos pateiks su mumis dirbančios finansų įstaigos. Klientams padedame sudaryti paskolos sutartį ir užtikrinti jos teisinį ir notarinį patvirtinimą.

Norite pasitarti?

Pabrėžiame, kad būsto paskola sodybos įsigijimui ir jos statybai yra du skirtingi dalykai. Jeigu jūs norite ne tik pirkti, bet ir statyti ar remontuoti sodybą, jums reikės papildomos paskolos. Tokia būsto paskola gali pasižymėti kitokiomis sąlygomis ir reikalavimus. Juos detaliai išaiškinsime iki menkiausių smulkmenų, jog nekiltų jokių problemų ateityje.