fbpx
Paskola su subsidija ir kuo ji naudinga

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

PASIŪLYMŲ VERTINIMAS

Gavę pasiūlymus iš kredito davėjų, palyginsime:

  • palūkanų normos rūšį, dydį, apskaičiavimo tvarką;
  • bendrą nurodytą mokamą sumą, bendros kredito kainos metinę normą;
  • kredito įmokų dydį, jų skaičių, mokėjimo periodiškumą;
  • kredito davėjo taikomus įkainius, susijusius su kredito sutarties vykdymu, keitimu, nutraukimu;
  • taip pat ir kitas svarbias sutarties sąlygas. Iš viso sutartyje turi būti nurodyti net 27 punktai privalomosios.

Kodėl rinktis mus?

Kreditorių pateikiamų pasiūlymų vertinimas yra kritiškai svarbus, nes tai lemia kaip būsto paskola vėliau bus gražinama. Tai reiškia, kad vertinti reikia ne tik palūkanas ir terminą, bet ir palūkanų rūšį, jų fiksavimo galimybę, garantijas ir t.t. Mes, kaip paskolų brokeriai, esame įsipareigoję kiekvieną pasiūlymą įvertinti atsižvelgus į visas, net ir smulkiausias detales. Mūsų atliekama pasiūlymų analizė gali padėti užkirsti kelią nesąžiningoms sutartims ir padėti išvengti nereikalingų išlaidų. Kiekvienas būsto paskolos pasiūlymas bus vertinamas per kiekvieno kliento individualių galimybių prizmę. Tai reiškia, kad patarsime kurio kredito davėjo pasiūlymą rinktis atsižvelgus būtent į Jūsų finansines galimybes bei padėtį.

Pasiūlymų vertinimo metu dažniausiai didžiausias dėmesys sutelkiamas į būsto paskolos dydį ir grąžinimo laikotarpį. Šie rodikliai yra ypatingai svarbūs, nes nuo jų tiesiogiai priklauso mėnesio įmokų dydis. Kuo suma ir terminas didesnis, tuo didesnę įmoką teks mokėti.

Klientus taip pat visada informuojame apie palūkanų struktūrą. Vertindami pasiūlymus, klientus informuojame, kad būsto paskola suteikiama su kintamosiomis palūkanomis (joms įtaką daro EURIBOR) ir paaiškiname apie jų fiksavimo galimybes.

Pasiūlymų analizė tikrai neapsiriboja tik ties tuo, ką siūlo kiekviena paskolos skaičiuoklė. Vertiname visus sutarties punktus ir sąlygas bei išaiškiname klientams jų pliusus ir minusus. Be to, siekiame, kad kiekvienam mūsų klientui būsto paskola būtų suteikta be jokių užslėptų sąlygų, kurios gali pakenkti ateityje mokant periodines įmokas.

Vertindami pasiūlymus, klientams nuolatos pabrėžiame, kad paskolos draudimas ir papildomos išlaidos taip pat turi būti vertinami adekvačiai. Nustatysime ar turite drausti savo paskolą ir kokia būtų draudimo kaina. Taip pat vertiname mokesčius, nurodančius kiek turėsite sumokėti už paskolos sutarties sudarymą, notaro paslaugas, nekilnojamojo turto vertinimą ir kitas išlaidas.

Esame paskolų brokeriai, kurie siekia, kad klientai, įsigyjant būstą, gautų idealiausias sąlygas. Būtent dėl to visų pasiūlymų vertinimas atliekamas itin kruopščiai ir nepraleidžiant net menkiausios detalės. Būtent kruopšti pasiūlymų analizė leidžia klientams pasirinkti geriausią pasiūlymą, kuris tik yra rinkoje. Tad, jeigu norite profesionalios pagalbos, nedelskite – susisiekite su mumis!

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paskolų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.