fbpx
kaip gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis

Jus domina, kaip gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis?

 

Planuojate įsigyti nuosavą būstą? Tuomet, suteiksime Jums daugiau informacijos apie tai, kaip gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis! Būsto paskolos terminas iki 30 metų, suteikiama iki 85 % perkamo būsto vertės. Palūkanos vos nuo 1,65 % + EURIBOR! Įsigykite savo svajonių namą, butą, kotedžą ar sodybą už geriausią kainą.

Paskola naujo būsto pirkimui gali būti suteikiama vienam asmeniui arba kartu su sutuoktiniu ar bendraskolininku. Būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis galite gauti pasikonsultavę su mumis. Kai kurie asmenys ar jaunos šeimos gali gauti valstybės paramą, įsigijant būstą – sužinokite, ar Jūs pretenduojate į šias lengvatas. Paskolos gali būti suteikiamos tiek bankų, tiek kredito unijų. Padėsime rasti patį geriausią, optimaliausią paskolos variantą, tinkantį konkrečiai Jūsų situacijai.

Dažniausiai, paskolos suteikiamos eurais, Lietuvoje gyvenantiems asmenims, tačiau yra galimybė gauti  būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis ir tiems, kurie dirba užsienio šalyje. Gali pasitaikyti papildomų reikalavimų iš banko ar unijos, jei asmuo gauna pajamas užsienyje, tačiau konsultuojame ir padedame viso sandorio metu. Suteikiame visą informaciją apie tai, kokius dokumentus privalote pateikti apie gaunamas pajamas bei mokamus mokesčius.

Būsto paskola palankiausiomis sąlygomis
Būsto paskola palankiausiomis sąlygomis

Kiek galite pasiskolinti?

Kokią pinigų sumą galėsite pasiskolinti, priklausys nuo keleto aspektų: planuojamo įsigyti nekilnojamojo turto rinkos vertė, kliento finansinės galimybės ir mokumas, įkeičiamas kilnojamasis arba nekilnojamasis turtas ir t.t. Verta paminėti, jog finansuojama ne daugiau, kaip 85 % turto vertės, kurią nustato įgaliotas vertintojas. Paskolą palankiausiomis sąlygomis gali gauti bet kuris, atitinkantis nustatytus kriterijus asmuo. Dažniausiai, rekomenduojama skirti ne daugiau, kaip 30-40 % savo asmeninių arba šeimos mėnesio pajamų finansiniams įsipareigojimams padengti. Paskola turi būti užtvirtinta unijai ar bankui priimtino kilnojamojo arba nekilnojamojo turto įkeitimu.

Reikėtų nepamiršti, jog kiekvienas asmuo, kuriam suteikiama būsto paskolą, prisiima naujus finansinius įsipareigojimus, kuriuos privalo vykdyti pagal nustatytą tvarką. Jei įsipareigojimai nevykdomi, gali pabrangti skolinimąsis, suprastėti kredito istorija ir žinoma, atsiranda rizika netekti įkeisto turto nuosavybės teisių. Gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis galima gauti labai greitai, tačiau vertėtų labai rimtai apmąstyti, ar turėsite galimybę laikytis finansinių įsipareigojimų ilgą laiką. Todėl ir kviečiame pasikonsultuoti su mumis – padėsime objektyviai įvertinti Jūsų galimybes, atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Paskola gali būti suteikiama, įkeičiant didelės vertės turtą, priklausantį asmeniui, kuris ima būsto paskolą. Kokį turtą įmanoma įkeisti? Kiekvieno banko ar unijos taisyklės gali skirtis, tačiau dažniausiai pasitaikantis, įkeičiamas turtas yra: žemės sklypas, namas, butas, automobilis arba kitokia nuosavybė. Po turto įkeitimo, klientui suteikiama būsto paskola palankiausiomis sąlygomis. Ją grąžinti privaloma mokant nustatyto dydžio įmokas su palūkanomis, sutartą laiko tarpą.

Kokiais būdais grąžinti paskolą?

Paprastai, siūlomi trys būsto paskolos grąžinimo tipai: anuiteto metodas, linijinis metodas arba fiksuotų įmokų anuiteto metodas. Grąžinant paskolą pirmuoju būdu (anuiteto), įmoka išlieka tokia pati, išskyrus pakilus EURIBOR, paskolos mėnesinė įmoka gali kiek pakisti. Antruoju būdu (linijiniu) mokamos būsto paskolos įmokos palaipsniui mažėja. Na, o trečiuoju būdu (fiksuotų įmokų anuiteto metodu) grąžinamos paskolos grafikas sudaromas naudojant anuiteto metodą, tačiau yra fiksuojama įmoka, kurią sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma bei paskolos suma. Suprantama, jog visa tai gali atrodyti painu, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų profesionaliais būsto paskolų brokeriais, kurie išsamiai paaiškins, kuo skiriasi kiekvienas iš paskolo grąžinimo būdų ir kurį rekomenduotų pasirinkti Jūsų situacijoje.

Bet kuriuo atveju, atminkite, jog kiekviena paraiška yra visiškai unikali. Tai, kas tinka kitam asmeniui, nebūtinai tiks ir Jums. Stengiamės išsiaiškinti kiekvieno kliento individualius poreikius bei galimybes, kad padėtume gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis. Galima imti paskolą vienam asmeniui arba su sutuoktiniu arba bendraskoliu, rinktis tiek skirtingus bankus ar unijas, įvairią paskolos grąžinimo trukmę, taip pat – aukščiau paminėtus skirtingus paskolos įmokų grąžinimo metodus. Visa tai, protingai apgalvojus ir apskaičiavus, sudėjus į vieną krūvą – gausite patį optimaliausią variantą.

Mūsų paskolų brokeriai, kartu su partneriais, padės ne tik teisingai užpildyti paskolos paraišką, bet ir įvertins, bei pakomentuos kiekvieną Jums paruoštą banko ar unijos pasiūlymą. Pasirūpiname, jog procesas būtų greitas ir aiškus, iš Jūsų paprašysime tik kai kurių, paraiškos pateikimui reikalingų dokumentų, tokių kaip pasas arba asmens tapatybės kortelė, darbo sutartis, gaunamų pajamų pažymėjimas ar banko išrašas. Vos per kelias minutes, įvertinsime Jūsų kreditingumą ir akimirksniu sugeneruosime pasiūlymus, kuriais pasinaudoję, galėsite gauti būsto paskolą palankiausiomis sąlygomis.

 

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias <abbr title="Hiperteksto žymėjimo kalba">HTML</abbr> žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*