fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola būsto remontui

Paskola būsto remontui gali būti imama su turto įkeitimu ar be jo. Tarpininkaujant mums, galime parinkti patį optimaliausią variantą, kuris bus pritaikytas pagal jūsų situaciją. Skirtingai nei standartinės būsto paskolos, tokie kreditai gali būti gaunami be užstato. Įvertinę jūsų aplinkybes, pateiksime jums geriausius pasiūlymus iš su mumis bendradarbiaujančių bankų ir kitų finansinių institucijų. Taip pat padėsime sudaryti paskolos sutartį ir pasirinkti palankiausią grąžinimo grafiką.

Svarbu žinoti, kad paskola būsto remontui yra imama konkrečiam tikslui. Jums reikės įgyvendinti reikalavimus ne tik teikiant specifinę būsto paskolos paraišką, bet ir pateikti ataskaitas kaip pinigai buvo išleisti. Mūsų paskolų brokeriai gali pasirūpinti, kad visi jūsų dokumentai ir ataskaitos būtų tinkamai parengti ir pateikti laiku. Jeigu jums reikės papildomos paskolos remonto metu, dėl jos gavimo taip pat galėsime atlikti visas reikiamas procedūras už jus.

Sąlygos:

Kiekviena paskola būsto remontui išduodama pagal individualias aplinkybes. Suformavę paskolos paraišką, pasirūpinsime, kad ji pasiektų visus kreditorius, su kuriais bendradarbiaujame, o tai leis jums gauti daugiau pasirinkimo galimybių ir konkurencingas sąlygas. Mes taip pat padėsime palyginti skirtingus paskolos variantus ir pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų individualią situaciją. Užtikrinsime, kad jūsų būsto paskola būtų išduota kuo greičiau ir be jokių neadekvačių papildomų mokesčių ar užslėptų sąlygų.

Be to, tokia paskola galės būti grąžinama anksčiau nustatyto termino. Tokiu atveju, jeigu pageidausite mokėti įmokas ar dalį paskolos anksčiau, padėsime išsireikalauti palūkanų perskaičiavimo ir sumažinti jūsų bendrą skolos sumą. Taip pat patarsime kaip efektyviai tvarkyti savo finansus ir sutaupyti pinigų ateities projektams. Jeigu jums kils kokių nors klausimų ar problemų susijusių su jūsų finansavimu, mes visada būsime pasiruošę jums padėti ir suteikti reikiamą informaciją.

Norite pasitarti?

Jeigu jums reikalinga paskola NT remontui, drąsiai kreipkitės užpildę paraiškos formą ir pateikę svarbiausią informaciją apie savo būsto būklę, remonto planus ir finansinę situaciją. Taip pat bus reikalinga informacija apie šeimos narių skaičių, kur dirbate, o svarbiausia – ar ketinate imti paskolą vieni ar su antrąja puse. Nedelsdami susisieksime su jumis ir pradėsime rengti paskolos paraišką.