fbpx
Untitled design 1

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

UŽKLAUSOS KREDITO DAVĖJAMS

Kredito davėjai įvertinę pateiktus dokumentus ir atlikę Jūsų kreditingumo vertinimus pateiks būsto paskolos pasiūlymus.

Kodėl rinktis mus?

Jei Jums reikalinga būsto paskola, bet neapsisprendžiate kur kreiptis ir nežinote kaip viską atlikti tinkamai, tuomet tikrai galime Jums padėti! Esame patyrę konsultantai, kurie gali atstovauti Jūsų interesus siunčiant užklausas skirtingiems paskolų teikėjams. Tai padės ne tik efektyviau ieškoti geriausio pasiūlymo, bet ir padės išvengti laiko gaišimo vertinant sąlygas, kurias pateikia kiekvieno kreditoriaus skelbiama paskolos skaičiuoklė.

Mes padėsime jums:

  • Surinkti reikalingus duomenis apie Jūsų finansinę būklę, pajamas, išlaidas, kredito istoriją ir kitus aspektus. Ši informacija turi būti ypač tiksli, nes net ir menkiausia klaida gali lemti, jog būsto paskolos paraiška bus atmesta.
  • Parinkti racionalumu pagrįstą paskolos sumą, terminą, palūkanų normą ir kitus kriterijus, pagal kuriuos bus ieškoma geriausio pasiūlymo.
  • Siųsti užklausas ne tik tiems kredito davėjams, kuriuos Jūs žinote, bet ir tiems, apie kuriuos nieko nesate girdėję. Pasitelkiame platų kontaktų tinklą siekiant užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas gautų geriausias būsto paskolos sąlygas.
  • Gauti ir palyginti skirtingų kredito davėjų pasiūlymus, kurie atitiktų Jūsų skolinimosi poreikius ir lūkesčius. Taip pat padėsime suprasti kiekvieno gauto pasiūlymo privalumus ir trūkumus, siekiant nustatyti kokia rizika pasižymi kiekviena siūloma būsto paskola.
  • Išsiaiškinti kuri būsto paskolų skaičiuoklė pateikia geriausią preliminarų pasiūlymą. Taip pat padėsime įvertinti tikimybę, kiek pirminis pasiūlymas galės skirtis nuo galutinio. Išsiuntus užklausą, kredito teikėjas gali nurodyti, jog pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio ir jis gali keisti gavus konkretesnius kliento duomenis.

Pasirinkę mūsų paslaugas, galite būti tikri, kad visi pasiūlymai, prieš pasiekus Jus, bus kruopščiai peržiūrėti. Natūralu, kad kiekviena būsto paskolų skaičiuoklė gali pateikti skirtingą informaciją. Būtent dėl to siūlome paslaugą, kuomet užklausas siunčiame vietoje kliento.

Esminis skirtumas tarp užklausų siuntimo patiems ir jų pateikimo per mus, yra tai, kad mes bendradarbiaujame su kredito davėjais tiesiogiai. Tai reiškia, kad Jūs, pateikę duomenis kredito davėjo svetainėje, duodate sutikimą duomenų tikrinimui. Kiekvienas patikrinimas yra registruojamas kredito istorijos ataskaitoje. Kai užklausas siunčiame atstovaudami klientą, pirmiausia siunčiame informaciją apie finansinę jo padėtį. Tai reiškia, kad toks užklausų siuntimas per mus niekaip neatsispindi kredito istorijos ataskaitoje, o svarbiausia – tai nedaro įtakos Jūsų kreditingumui!

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paslaugų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.