fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola buto pirkimui

Paskola buto pirkimui gali būti imama įkeičiant didelė vertės kilnojamą arba nekilnojamą turtą. Kiekviena tokia būsto paskola gali būti imama individualiai įvertinus kiekvieno kliento galimybes ir jo siūlomas garantijas. Tai gali būti automobilis, žemės sklypas, namas, butas ar kita nuosavybė, kurią bankas ar unija priims kaip užstatą. Įkeitus turtą, klientas gauna paskolą, kurią grąžina pagal sutartus terminus ir mokėdamas nustatytas palūkanas.

Būsto paskolos dydį lemią perkamo nekilnojamo turto vertė, įkeičiamas turtas, kliento galimybės ir t.t. Svarbu žinoti, kad būsto paskolos dydis negali viršyti 85 proc. turto vertės, kurią nustatys banko ar mūsų įgaliotas vertintojas. Taip pat bus atsižvelgiama į kliento pajamas, reguliarias išlaidas, kredito istoriją, finansinį stabilumą ir kitus veiksnius, kurie galėtų daryti įtaką jo gebėjimui grąžinti paskolą. Bankas ar kredito unija gali suteikti paskolą tik tiems klientams, kurie atitinka nustatytus kriterijus ir pateikia reikiamus dokumentus.

Sąlygos:

Klientams pabrėžiame, kad kuo didesnis turimas pradinis įnašas ar įkeičiamo turto vertė tuo palankesnės sąlygos gali būti siūlomos. Įkeičiamo turto vertė tai – reali rinkos kaina, kurią galima gauti parduodant tą turtą. Kuo didesnis pradinis įnašas ar įkeičiamo turto vertė, tuo mažesnė paskolos suma, kurią reikia pasiskolinti, tad tuo mažesnės palūkanos, kurias reikia mokėti. Šios garantijos yra ypač svarbios, nes jos padidina tikimybę, kad būsto paskola bus suteikta sėkmingai.

Kiekviena būsto paskola gali būti suteikiama kaip individualiems asmenims arba kaip šeimos ūkiui. Koordinuojant kredito gavimo procesą, klientams patariame konsultuotis su mūsų kvalifikuotais specialistais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią variantą, sudaryti paskolos sutartį, pateikti visus reikalingus dokumentus ir užtikrinti sklandų bendradarbiavimą su banku ar kredito unija. Mūsų specialistai taip pat padės suprasti visus siūlomu unijų ar bankų paskolos aspektus, tokius kaip grąžinimo grafikas, palūkanų norma, mokesčiai, draudimas, galimos problemos ir jų sprendimo būdai.

Norite pasitarti?

Visi mokesčiai, kurie susiję su kredito išdavimu ir jo tarpininkavimu, bus aiškiai nurodyti iš anksto ar paskolos sutartyje. Mokesčiai gali būti skirtingi priklausomai nuo paskolos tipo, dydžio, trukmės, įkeičiamo turto ir kitų faktorių. Mes, kaip paskolų brokeriai, esame įsipareigoję informuoti klientus, jog jie gali apimti vertinimo, notaro, registracijos, sutarties sudarymo, administravimo, draudimo mokesčius ir kt. Mūsų paskolų brokeriai padės klientams susipažinti su visais mokesčiais ir jų apskaičiavimo metodais.