fbpx
Untitled design 2

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

DERYBOS SU KREDITO DAVĖJAIS

Profesionaliai derėsimės su visais kredito davėjais dėl geriausių Jums kredito sąlygų.

Kodėl rinktis mus?

Natūralu, kad norintiems nuosavo būsto dažnai tenka susidurti su lėšų stygiumi. Esant jų trūkumui, dažniausiai nelieka nieko kito, kaip tik domėtis kur būsto paskola išduodama geriausiomis sąlygomis. Deja, bet daugelis žmonių nė nenutuokia, kad kredito davėjo pateikiamas pasiūlymas ne visada reiškia, jog jis yra galutinis. Būtent dėl to siūlome atstovavimą, siekiant vesti derybas su paskolų teikėjais dėl geriausio būsto paskolos pasiūlymo.

Derybų su kreditoriais metu, sprendžiame šias problemas:
  • Apžvelgiame ką siūlo kiekviena mūsų partnerių pateikta paskolos skaičiuoklė.
  • Analizuojame Jūsų finansinę padėtį ir nustatome galimą paskolos dydį, terminą ir palūkanų normą. Taip pat patariame kaip galėtumėte pagerinti savo finansinę padėtį, jog kredito davėjo akivaizdoje atrodytumėte kaip ypač patikimas klientas.
  • Ieškome ir renkame informaciją apie visus galimus pasiūlymus, kurie atitinka Jūsų iškeltus kriterijus.
  • Lyginame ir vertiname skirtingus kreditorių pasiūlymus, prieš tai išanalizavę ką rodo kiekviena pateikta būsto paskolų skaičiuoklė. Tai leidžia kruopščiai apžvelgti visas sąlygas ir rizikas.
  • Deramės su kredito davėjais dėl sąlygų pagerinimo, pvz., palūkanų normos sumažinimo, draudimo įtraukimo, ilgesnio termino ir kt. Derybos vyksta aiškiai išskiriant Jūsų, kaip potencialaus kliento, privalumus.
  • Padedame užpildyti ir pateikti visus reikalingus dokumentus tam, kad būsto paskola būtų išduota kuo greičiau ir be jokių problemų.

Klientams visada akcentuojame, kad derybos yra vienas esminių procesų, kuris lemia būsto paskolos sąlygas. Jeigu norite išvengti laiko gaišaties ar tiesiog neturite jokių derybinių sugebėjimų, tuomet galite drąsiai kreiptis į mus!

Taip pat pabrėžiame, kad skolinimasis nekilnojamo turto įsigijimui yra ypač daug atsakingumo reikalaujantis žingsnis. Todėl siūlome konsultacijas, kurios padės priimti žymiai racionalesnius sprendimus, užtikrinančius, kad būsto paskola vėliau būtų gražinama kuo lengviau. Neretai mūsų klientai klaidingai mano, kad sąlygos, kurias skelbia kiekviena būsto paskolų skaičiuoklė, yra galutinės ir nekeičiamos. Tai yra tik preliminari informacija, kuri padeda orientuotis į galimas įmokas ateityje.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad derybų metu klientui būtų suteikiamos tokios sąlygos, kurios rinkoje yra geriausios. Būtent dėl to su kiekvienu kreditoriumi derėsimės, kad Jums būtų pasiūlyta mažiausia palūkanų norma, grąžinimo terminas ir saugumo garantijos.

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paslaugų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.