fbpx
Paskolu brokeriai dirbantys su klientu

Mes dirbame su bankais ir kredito unijomis

GERIAUSIAS BŪSTO PASKOLOS PASIŪLYMAS

Išanalizavę visas būsto paskolos sąlygas padėsime Jums išsirinkti geriausią būsto paskolos pasiūlymą!

Kodėl rinktis mus?

Kiekvienas būsto paskolos pasiūlymas, nepaisant to kas jį pateikė, turi būti įvertinamas laikantis bendrųjų sąžiningumo principų. Kiekvienam klientui galime padėti nustatyti kurio kredito davėjo siūloma būsto paskola geriausiai atitinka jo keliamus reikalavimus ir skolinimosi galimybes. Siūlome kvalifikuotą pagalbą, kurios dėka galėsite pasirinkti tą pasiūlymą, kuris mažiausiai paveiks Jūsų finansinę padėtį.

Kai kurie žmonės yra klaidingai įsitikinę, kad kiekvieno kreditoriaus pasiūlymas yra vos ne toks pats. Tokiais atvejais, jie rankasi tą pasiūlymą, kuris garantuoja greitą paskolos gavimą. Tačiau, tai yra ypač didelė klaida, nes paskolos išdavimo greitis jokiais būdais negarantuoja geriausių skolinimosi sąlygų. Esame paskolų brokeriai, kurie siekia atrinkti tik geriausius pasiūlymus, kurie klientams užtikrinti tiek sklandų paskolų įmokų mokėjimą, tiek garantijas, atsiradus nenumatytoms problemoms. Dėl to kiekvienam klientui visada paaiškiname kodėl vienas pasiūlymas yra geresnis nei kitas, net jeigu jam atrodo priešingai.

Ypač akcentuojame tai, kad preliminari paskolos skaičiuoklė tikrai nereiškia, kad tokios skolinimosi sąlygos bus garantuojamo sutarties sudarymo metu. Visos būsto paskolos suteikiamos tik po išsamios kliento padėties analizės. Kuo besiskolinančio asmens situacija geresnė, tuo palankesnių sąlygų jis gali tikėtis. Mūsų užduotis yra užtikrinti, kad kreditorius Jus laikytų ypač aukšto patikimumo klientu. Tad, prieš patardami kurį pasiūlymą rinktis, dėsime visas pastangas, kad tų pasiūlymų gautumėte ne vieną, ir kad kiekvienas jų būtų kuo patrauklesnis.

Be to, sieksime, kad pasiūlymus gautumėte ne tik iš bankų, bet ir kredito unijų. Svarbiausia – siekiant sutaupyti Jūsų laiko ir pinigų, padėsime užpildyti visas paraiškas ir dokumentus, kad kredito davėjams nekiltų jokių papildomų klausimų. Būsto paskolos sąlygų vertinimas yra kertinis procesas, kuris lemia tai, kaip lengva ar sudėtinga bus mokėti mėnesio įmokas. Klientams taip pat padedame pasirinkti tinkamą mokėjimo grafiką, kuris leistų mokėti mažesnes įmokas.

Esame paskolų brokeriai, kurie siekia, kad kiekvieno kliento paimta būsto paskola būtų grąžinama kuo lengviau ir nepermokant didelių sumų. Būtent dėl to iki pat pabaigos konsultuojame klientus ir patariame kuris variantas labiausiai atitinka jų poreikius ir galimybes.

Taupysite savo brangų laiką

Jums nereikės gaišti laiko atsakinėjant į begalę kreditorių klausimų, pildant ir siunčiant dokumentus, ieškant geriausio sprendimo.

Paraiškos pildymas

Padėsime užpildyti kredito paraiškas ir surinkti būtinus dokumentus.

Bankų pasiūlymai

Vienoje vietoje gausite visų kredito davėjų pasiūlymus.

Derybos su bankais

Profesionaliai derėsimės su keliais kredito davėjais dėl palankesnių Jums kredito sąlygų.

Sutarties sąlygos

Aptarsime visas būsto paskolos sutarties sąlygas ir padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Dažniausiai užduodami klausimai

UAB Būsto paslaugų konsultantai – Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi kredito tarpininkai, kurių veikla prižiūrima Lietuvos banko.

Mes ne tik konsultantai, bet ir Jūsų finansų partneriai ir būsto paskolų ekspertai pasiruošę per 5 darbo dienas surasti Jums optimaliausią būsto paskolos pasiūlymą iš banko ar kredito unijos.

Jums užpildžius užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ!“, mes susisieksime su Jumis per 24 valandas ir padėsime Jums greitai ir geriausiomis sąlygomis gauti būsto paskolą.

Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas, o Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu. Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ne tik į banką ar kredito uniją, bet ir į nepriklausomą kredito tarpininką. Nepriklausomas kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, Jūsų vardu kreiptis į bankus ar kredito unijas, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai ima atlygį.

Dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Dažniausiai paskola suteikiama namo statybų užbaigimui, kai statomo namo baigtumas yra ne mažesnis kaip 50 proc.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, galite kreiptis į kreditorių su prašymu atidėti kredito įmokų mokėjimą nekeičiant galutinio kredito grąžinimo termino. Atidėjus kredito įmokų mokėjimą, mokamos tik palūkanos.

Jei skolinatės būstui, kuris nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms panašioms patalpoms Kredito suma gali siekti iki 60-70 proc. būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus.