fbpx
  • Būsto kredito suma iki 85 % turto vertės
  • Grąžinimo terminas iki 30 metų
  • Palūkanos nuo 1,65% +EURIBOR
  • Kategorija Būsto paskolos

Paskola lofto pirkimui

Paskola lofto pirkimui gali būti suteikiama visiems asmenims, turintiems tvarias pajamas ir atitinkantiems kitus mūsų partnerių keliamus reikalavimus. Šios paskolos išduodamos bankų ir kredito unijų, kurios siūlo konkurencingas palūkanų normas, lankstų grąžinimo grafiką ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Bendradarbiaujame tik su patikimomis ir licencijuotomis finansų įstaigomis, kurios laikosi etinio ir skaidraus verslo principų.

Sąlygos:

Būsto paskolos dydį bus galima nustatyti pagal perkamo lofto vertę. Ji nustatoma atsižvelgiant į statybos metus, energinio naudingumo klasę, objekto būklę ir kitus rinkos veiksnius. Padedame įvertinti lofto vertę ir pasirinkti optimalų paskolos dydį, kuris atitiktų jūsų poreikius ir finansinį pajėgumą. Mes taip pat konsultuojame klientus dėl pradinio įnašo, kuris paprastai sudaro 15-20 proc. būsto kainos ir rekomenduojame tinkamiausią paskolos trukmę, kuri gali siekti iki 30 metų. Jeigu pageidaujate, paskola lofto pirkimui gali būti imama ir trumpesniam laikui.

Mūsų paskolų brokeriai kiekvienam klientui parenka geriausią paskolos variantą prieš tai įvertinus finansinę situaciją, pajamų ir išlaidų santykį, kredito istoriją ir kitus kriterijus, kuriuos nustato mūsų partneriai. Mes taip pat padedame užpildyti visus reikalingus dokumentus ir pateikti juos pasirinktam bankui ar kredito unijai. Stebime jūsų paskolos procesą ir informuojame klientą apie visus svarbius etapus ir priimtus sprendimus.

Visos mūsų siūlomų unijų ir bankų paskolos turi galimybę atidėti įmokas esant prastai situacijai. Tiksliau kalbant, atidedama pagrindinė būsto paskolos įmokos dalis, o mokamos tik palūkanos. Praėjus atidėjimo laikotarpiui, įmokų dydis perskaičiuojamas ir pritaikomas prie naujų sąlygų. Atidėjimo galimybė suteikiama tik tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, jei patiriate laikiną darbo netekimą, kenčiate nuo ligos ar patiriate kitą nepalankią aplinkybę, kuri trukdo laiku mokėti paskolos įmokas. Galime padėti susitarti su banku ar kredito unija dėl atidėjimo sąlygų ir trukmės.

Norite pasitarti?

Jeigu jums reikalinga būsto paskola lofto įsigijimui, mūsų paskolų brokeriai gali greitai suteikti visą informaciją, jeigu iš anksto pateiksite šiuos duomenis: kontaktinį telefoną ir el. paštą, perkamo lofto adresą ir kainą, jūsų mėnesines pajamas ir išlaidas, norimą paskolos dydį, trukmę ir pradinį įnašą. Šie duomenys padės apskaičiuoti jūsų skolinimosi galimybes ir pasiūlyti tinkamiausią paskolos variantą. Jei turite kokių nors klausimų ar norite užsisakyti nemokamą konsultaciją, prašome susisiekti su mumis užpildant formą arba spaudžiant Gauti pasiūlymą.