fbpx
Būsto paskolos palankiausiomis sąlygomis - BP Konsultantai

Būsto paskolą gali suteikti:

  • komerciniai bankai;
  • kredito unijos;
  • kiti juridiniai asmenys, kurie yra įrašyti į Lietuvos banko tvarkomą Viešąjį kredito davėjų sąrašą.

Kas yra kredito tarpininkas?

Kaip nurodo Lietuvos bankas, dėl būsto paskolos galite kreiptis ir į kredito tarpininkus. Kredito tarpininkas gali patarti dėl būsto paskolos, jūsų vardu sudaryti sutartį, tačiau už savo paslaugas kredito tarpininkai gali imti atlygį.

Kokie gali būti kredito tarpininkai?

  • Nepriklausomi kredito tarpininkai teikia nepriklausomas konsultacijas.
  • Priklausomi kredito tarpininkai veikia vieno arba kelių kredito davėjų vardu.

Kreipkitės į mus, nes

mes esame Lietuvos banko patvirtinti nepriklausomi būsto paskolų tarpininkai ir dirbame tik Jūsų naudai. Mes konsultuosime Jus, profesionaliai įvertinsime Jūsų galimybes gauti būsto paskolą,  kreipsimės į visus kredito davėjus ir atstovausime Jus visame finansavimo procese: padėsime surinkti reikiamus dokumentus, pildysime kredito paraiškas, atsakinėsime į kreditorių klausimus ir profesionaliai derėsimės su jais dėl geriausių Jums būsto paskolos sąlygų. Per visą kredito laikotarpį, priklausomai nuo paskolos dydžio, vidutiniškai galite sutaupyti apie 4000-8000 Eur.

Atminkite, kad būsto paskola – tai ilgalaikis įsipareigojimas ir per visą kredito laikotarpį už jį sumokėsite reikšmingas palūkanas. Tad, norint pasirinkti geriausią pasiūlymą, būtina kreiptis į kelis paskolos davėjus, palyginti jų siūlomas sąlygas. Kaip tai padaryti? Mes tai padarysime už Jus!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias <abbr title="Hiperteksto žymėjimo kalba">HTML</abbr> žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*