fbpx
Būsto paskola - finansinis sprendimas jūsų svajonių namams

Ar galiu gauti kreditą Lietuvoje, jei dirbu užsienyje?

Dirbantiems ir gyvenatiems Lietuvos Respublikos piliečiams užsienyje (emigrantams) ir gaunantiems pajamas šiomis valiutomis – EUR, SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK gali būti suteikiamos būsto paskolos Lietuvoje ir mes padėsime Jums tai padaryti.

Kreditas užsienio valiuta yra tada, kai:

  • vartotojas gauna pajamas kita valiuta nei ketinamo imti kredito valiuta (pvz., žmogus dirba Norvegijoje ar Anglijoje, gauna atlyginimą kronomis ar svarais sterlingų, o kreditą ima Lietuvoje);

Suteikęs kreditą užsienio valiuta, kredito davėjas privalo ne rečiau kaip kartą per metus raštu popieriuje ar kitoje patvariojoje laikmenoje informuoti kredito gavėją apie užsienio valiutos kurso svyravimo riziką ir pateikti nuorodą į interneto svetainę, kurioje kredito gavėjas gali susipažinti su kredito sutarties valiutos ir valiutos, kuria kredito gavėjas gauna pajamas, kurso kaita. Ši informacija kredito gavėjui gali būti teikiama kartu su kita periodiškai jam teikiama kredito davėjo informacija.

Nors teisės aktai leidžia teikti kreditą užsienio valiuta, tačiau kiekvienas kredito davėjas turi teisę savarankiškai nuspręsti, ar jis teiks tokią paslaugą. 

Sužinoti daugiau

Jei šiuo metu dirbate ir gyvenate užsienyje ir svarstote apie būsto paskolą Lietuvoje, užpildykite šiame puslapyje esančią užklausos formą „GAUTI PASIŪLYMĄ“ ir mes susisieksime su Jumis, atliksime Jūsų finansinės būklės įvertinimą ir galėsime pateikti atsakymą ar galėtumėte gauti būsto paskolą ir kokiomis sąlygomis.

Norėdami gauti paskolą, turėsite pateikti dokumentus, įrodančius Jūsų (šeimos) gaunamas pajamas:

  • Galiojanti darbo sutartis, kurios terminas ne trumpesnis kaip 12 mėn.;
  • 12 mėn. sąskaitos išrašas iš banko, kuriame atsispindėtų gaunamos pajamos ir išlaidos;
  • 12 mėn. algalapiai;
  • Dviejų paskutinių metų pajamų deklaracijos;
  • Informaciją apie turimus įsipareigojimus, kredito istoriją ir kt.

Pateikus dokumentus, pasirašius tarpininkavimo paslaugų sutartį ir sutikimą, dėl asmens duomenų tvarkymo, Jums bus pateiktas galimos paskolos pasiūlymas, atsižvelgiant į Jūsų ir Jūsų šeimos narių finansines galimybes, kredito istoriją ir turimus finansinius įsipareigojimus. Bet kokiu atveju, bus ieškoma optimaliausio varianto Jūsų naudai, dėl to gauti paskolą per UAB Būsto paskolų konsultantai yra žymiai lengviau, nei kreipiantis tiesiogiai į bankus ar kitas finansines institucijas, kur paskolos gavimo procesas yra ir sudėtingesnis, ir trunka žymiai ilgiau nei mums tarpininkaujant.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias <abbr title="Hiperteksto žymėjimo kalba">HTML</abbr> žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*