fbpx
Renovuotas svetainės interjeras finansuotas per paskolą būsto įrengimui

Paskola būsto įrengimui – būdas atnaujinti savo namus  

Jei jūsų namai atrodo morališkai pasenę, nuobodūs ar ne funkcionalūs , galbūt laikas juos atnaujinti ir pagerinti? Tačiau, dažnai toks sprendimas reikalauja nemažų investicijų, kurias ne visada galima padengti iš savo asmeninių lėšų. Tokiu atveju, galite pasinaudoti paskola įrengimui, kuri leis jums finansuoti savo namų remontą ar modernizavimą. Šiame straipsnyje patariame kaip paskola įrengimui gali pakeisti jūsų namus ir kokią naudą ji gali suteikti.

Kas yra paskola įrengimui? 

Paskola įrengimui yra vartojimo kredito rūšis, kuri skirta namų ar buto įrengimo ar atnaujinimo darbams finansuoti. Tai gali būti interjero ar eksterjero apdaila, baldų ar buitinės technikos pirkimas, šildymo ar vėdinimo sistemos įrengimas, stogo ar fasado renovacija ir t.t. Ši paskola skiriama be užstato ir be pradinio įnašo, o jos suma gali siekti nuo 500 iki 20 000 eurų. Grąžinimo terminas paprastai yra nuo 6 mėnesių iki 10 metų, o palūkanos priklauso nuo kredito sumos, termino ir jūsų kreditingumo. 

Kuo ši paskola jums gali būti naudinga? 

Paskola įrengimui gali padėti jums išpildyti savo svajones apie gražius ir patogius namus. Su šia paskola galite: 

Pagerinti savo gyvenimo kokybę. Jei jūsų namai yra per maži, per vėsūs ar per tamsūs, galite juos padaryti erdvesnius, šiltesnius ir šviesesnius. Galite pertvarkyti savo būstą  pagal savo poreikius ir skonį, pasirinkti mėgstamas spalvas ir medžiagas, įsigyti naujus baldus ir dekorą. Taip pat galite pagerinti savo namų funkcionalumą ir efektyvumą, įdiegdami modernias technologijas ir energiją taupančius sprendimus. 

Padidinti savo namų vertę. Jei planuojate ateityje parduoti ar nuomoti savo namus, galite padidinti jų vertę atlikdami remonto ar modernizavimo darbus. Paėmę paskolą, galite pagerinti savo namų interjerą  ir būklę, padaryti juos patrauklesnius potencialiems pirkėjams ar nuomininkams. Taip pat galite pritaikyti savo namus prie dabartinių mados  tendencijų ir poreikių, naudodami natūralias medžiagas, įvairias formas, spalvas ir kt. 

Sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje. Jei jūsų namai yra seni, galite susidurti su daugybe problemų ir išlaidų dėl gedimų, nutekėjimų, pelėsių ar kitų defektų. Su paskola įrengimui galite išvengti tokių nemalonumų ir padaryti savo namus tvaresnius bei  patikimesnius. Taip pat galite sumažinti savo namų eksploatacijos ir priežiūros kaštus, naudodami šiuolaikines ir energiją taupančias sistemas, tokias kaip saulės kolektoriai, LED lemputės, termostatai ir kt. 

Kaip gauti paskolą būsto įrengimui? 

Jei norite gauti paskolą įrengimui, turite kreiptis į banką ar kitą kredito įstaigą, kuri teikia tokias paskolas. Žinoma, kviečiame  kreiptis ir mus, o mes tarpininkausime paskolos gavimo procese, sutaupydami daug jūsų laiko.  Paprastai jums reikės pateikti šiuos dokumentus: 

  • Asmens tapatybės dokumentas (paso ar asmens tapatybės kortelė) 
  • Pajamų gavimo patvirtinimas (darbo sutartis, atlyginimo išrašas, mokesčių deklaracija ar kita) 
  • Namų įrengimo plano ar sąmatos kopija 

Jūsų patogumui taip pat atliksime  jūsų kredito istorijos ir kreditingumo patikrinimą, kuris nulems jūsų galimybę gauti paskolą ir jos sąlygas. Jei jūsų paraiška bus patvirtinta, paskola įrengimui bus išduota kelių dienų bėgyje ir netrukus ja galėsite naudotis.

Apibendrinant, paskola įrengimui yra puiki galimybė pakeisti savo namus – naujai įrengti ar padaryti juos šiuolaikiškesniais , patogesniais ir vertingesniais.  

Jei norite gauti šią paskolą, turite kreiptis į banką ar kitą kredito įstaigą, kuri teikia tokias paskolas. Tai daug laiko ir jūsų dėmesio reikalaujantis procesas. Todėl  visada galite kreiptis į mus – daugiau nei 20 metų paskolų patirtį turinčius konsultantus.  Kasdien dirbdami  su daugybe kredito teikėjų, puikiai išmanome jų reikalavimus, galėsime greitai įvertinti jūsų situaciją ir parinkti jūsų galimybes atitinkantį paskolos pasiūlymą! 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias <abbr title="Hiperteksto žymėjimo kalba">HTML</abbr> žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*