fbpx
Paskolų brokeriai padeda susikurti svajonių namus

Kaip paskolų brokeriai gali padėti susikurti svajonių namus? 

Jei planuojate įsigyti ar atnaujinti būstą, tikriausiai susiduriate su klausimu – kur kreiptis dėl finansavimo? Paskolų brokeriai gali jums padėti praktiškai visais su finansavimu susijusiais klausimais. Mūsų tikslas yra atlikti visas reikalingas procedūras tam, kad ne tik gautumėte geriausias paskolos sąlygas, bet išvengtumėte galimos painiavos ir laiko gaišimo. 

Kokį vaidmenį atlieka paskolų brokeriai?

Mes esame tarpininkas tarp jūsų ir kredito įstaigos. Atstovaujame jūsų interesus ir padedame jums surasti geriausią sprendimą pagal jūsų poreikius ir finansines galimybes.

Mūsų teikiamos paslaugos: 

  • Konsultuojame apie paskolos tipus, sąlygas, reikalavimus ir galimybes. 
  • Analizuojame jūsų finansinę situaciją ir kredito istoriją. 
  • Surandame ir palyginame skirtingas kredito įstaigas ir jų pasiūlymus. 
  • Rekomenduojame jums tinkamiausią finansavimo variantą ir paaiškiname jo privalumus ir trūkumus. 
  • Padedame jums parengti ir pateikti visus reikiamus dokumentus arba tai atliekame mes.
  • Derybų su kredito įstaiga metu giname jūsų interesus ir siekiame gauti palankiausias sąlygas. 
  • Stebime paskolos suteikimo procesą ir sprendžiame galimus klausimus ar problemas. 
  •  

Kokias naudas siūlo paskolų brokeriai?

Galbūt manote, kad galite patys susitvarkyti su paskolos gavimo procesu. Taip, išties, tai galite padaryti patys, tik jei esate pasiruošę atriekti nemažą dalį savo laiko paskolos proceso žingsniams atlikti. Didžiausia paskolų brokerio nauda yra, ta, kad darbus jis atlieka už jus.

Pirmiausia, jūs sutaupote savo laiko ir nervų. Vietoj to, kad lankytumėte dešimtis bankų ar kitų kredito įstaigų, skaitytumėte sudėtingas sutartis, lygintumėte skirtingas sąlygas ir rizikuotumėte padaryti klaidingus sprendimus, galite pasitikėti mumis – mes viską padarysime už jus! 

Antra, jūs sutaupote pinigų. Mes galime padėti jums gauti mažesnes palūkanas, sumažinti sutarties sudarymo mokesčius, išvengti papildomų ar paslėptų mokesčių, rasti galimybes anksčiau grąžinti paskolą ar sumažinti mėnesines įmokas.

Trečia, jūs gaunate kokybišką ir individualią paslaugą. Mes ne tik siūlome jums standartinius variantus, bet ir ieškome alternatyvių sprendimų, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus. Taip pat galime išmokyti jus finansinio raštingumo teikdami patarimus bei rekomendacijas. 

Kaip paskolų brokeriai gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų 

Kai kuriais atvejais klientams kredito įstaigos siūlo standartines paskolas su maksimaliu terminu. Tačiau, mūsų tikslas yra parinkti tokį paskolos grąžinimo variantą, kuris būtų palankesnis būtent pagal kliento individualią situaciją. Pavyzdžiui, matydami, kad galite mokėti didesnes įmokas, nurodome, kad paskolos grąžinimo terminą reikėtų sutrumpinti. Tai reiškia, kad tokiais atvejais jūs nešvaistytumėte laiko ir savo įsipareigojimus įvykdytumėte greičiau. 

Kai paskolos terminas yra trumpesnis, tai reiškia, kad jūs sumokate mažiau bendrų palūkanų, kas galiausiai parodo, kad sutaupote pinigų. Be to, mūsų patirtis ir ryšiai su įvairių tipų kredito įstaigomis leidžia pasiūlyti geresnes paskolas, kurių metinė palūkanų norma būtų mažesnė. Svarbu žinoti, kad kiekviena finansų įstaiga nustato skirtingas maržas ir kitus mokesčius, tad ir šiuo atveju galime jums padėti išvengti laiko gaišimo – galime nurodyti kur skolintis būtų palankiausia būtent jums. Be to, klientams padedame sutaupyti pinigų patariant kada ir kokiais būdais fiksuoti palūkanas. Visada stebime rinkos tendencijas ir siekiame nuolatos informuoti klientus apie numatomus palūkanų didėjimus ar mažėjimus. 

Mitai apie paskolų brokerius

Nepaisant visų privalumų, kuriuos siūlome kaip paskolų brokeriai, susiduriame su begalę mitų ir klaidingų įsitikinimų. Štai keletas iš jų: 

Paskolų brokeriai ima didelius mokesčius. Tai netiesa. Mes už savo paslaugas imame tik nedidelį procentą nuo paskolos sumos. Kai kuriais atvejais klientui mokesčiai apskritai nėra taikomi – už gautą paskolą gauname komisinius iš kredito teikėjo. 

Visi paskolų brokeriai siūlo mažas sumas. Tai taip pat netiesa. Galime jums pasiūlyti tokią pačią ar net didesnę paskolos sumą, kaip ir kredito įstaigos, nes turime daugiau galimybių ir lankstumo rasti tinkamą variantą. 

Paskolų brokeriai yra šališki ir siūlo tik tam tikrų kredito įstaigų pasiūlymus. Tai klaidingas įsitikinimas. Mes esame nepriklausomi ir objektyvūs ir dirbame jūsų, o ne kredito įstaigų labui. Mes siūlome jums tik tuos variantus, kurie atitinka jūsų poreikius ir galimybes ir nesiekiame jums įbrukti nepalankios sutarties. Tuo įsitikinti galėsite pamatę apie mūsų atliekamas konkrečias analizes ir pateiktus kiekvienos paskolos trūkumus ir privalumus.

Paskolų brokeriai yra nereikalingi ir galima be jų susitvarkyti. Tai gali būti tiesa tik tada, jei jūs esate labai kompetentingas ir patyręs finansų srityje, turite daug laisvo laiko ir žinote visas paskolos gavimo subtilybes. Tačiau, daugumai žmonių tai nėra taip paprasta ir lengva, todėl mūsų paslaugos gali būti labai naudingos ir padėti išvengti daugybės problemų ir nesusipratimų. 

Apibendrinant, norime pabrėžti, kad būdami būsto paskolos partneriu, užtikrinsime, kad šis procesas būtų lengvas, aiškus, suprantamas ir optimaliai greitas. Parodysime jums tinkamą kelią, o taip pat pasiūlysime patarimus, kurie galbūt pakeistų jūsų finansinę ateitį. Skaidrumas, efektyvumas ir didžiulės galimybės yra tik keli žodžiai, apibūdinantys rezultatą, kurio galite tikėtis pasirinkę mūsų paslaugas

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias <abbr title="Hiperteksto žymėjimo kalba">HTML</abbr> žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*